Novinky

6. 1. 2019 byla na ČT2 v pořadu Chcete mě odvysílána reportáž o nás a našich morčátkách. Kdo by se chtěl podívat https://www.ceskatelevize.cz/porady/1095970013-chcete-me/218562221300038/ nebo na https://www.youtube.com/watch?v=EiUd1oyLH4A (zde ale špatný zvuk)
Po COA 2019 a 9 th Double Cavy Show v Lysé nad Labem 2019, dostala naše morčátka ocenění nejvyšší i na 7 th Winter Double Cavy Show 2020 v Toulcově dvoře. Květen 2020 velká radost! Úspěchy na virtuální výstavě morčat na Ukrajině - viz kapitola Výstavy!

Domů
Výstavy


VÝSTAVY V ROCE 2020

12. 5. 2020
Ač je to k nevíře, VÝSTAVA MORČAT se uskutečnila i v době koronaviru!!!! Konala se na Ukrajině.
Jak je to možné? Byla totiž VIRTUÁLNÍ. Účast byla tak velká, že jak sami organizátoři napsali, s takovým zájmem ani nepočítali a všechny zájemce z celého světa ani nebyli schopni pojmout. O to víc nás těší naše umístění. Z pěti morčátek, která jsme na výstavu zaslali, čtyři stanula na stupních vítězů. A že náš dalmatinek obdržel vítězství v divácké soutěži o největšího sympaťáka výstavy, když dostal nejvíc hlasů ze všech zúčastněných morčat - a že jich tam bylo- tak to je pro nás naprosto neuvěřitelné!!!

Baron BDWSkinny Velvet, nejvíce hlasů, největší sympaťák ze všech zúčastněných


Jack z Borské morčiny, velký úspěch vnuka Maxíka (foto Marika Márová, 8 let)


Varja BDW Skinny Velvet,2, místo


Henry z Borské morčiny, Ukrajina 2. místo, velký úspěch osmileté vnučky Maričky (foto Marika Márová)5th Winter Double Cavy Show v Toulcově dvoře


Velká radost po 5 th Winter Double Cavy Show v Toulcově dvoře.
Kromě dalších ocenění máme největší radost z diplomů:
Nejlepší baldwin
2. nejlepší baldwin
Nejlepší morče standardu B adult
Nejlepší morče standardu B
A velkou radost máme i z velkého poháru za Nejlepší morče standardu C
 
VÝSTAVY V ROCE 2019

Obrovská radost. Naši baldwini obdrželi úžasné ocenění na mezinárodní výstavě COA 2019. Mezi dospělými získali 1., 2. a 3. místo. A máme dokonce i ocenění nejvyšší-European Champion Baldwin.
Moc si těchto titulů vážíme, i když se vše odehrávalo ve chvílích naší velké bolesti. Moje maminka se ale ještě stihla radovat z našeho úspěchu, za což jsem nesmírně vděčná. Potom již vše zahalil velký smutek, a tak se omlouvám, že jsem dosud nezveřejnila fota a ani jsem nikde toto naše ocenění dosud neprezentovala, jak bývá zvykem....


Tímto chci poděkovat Andree, Timee a Martinovi Kroftovým a Edovi Nováčkovi za péči o naše morčátka v průběhu výstavy. Na fotografii je Eda a Waia BDW Skinny Velvet.

16. 11. 2019 LYSÁ NAD LABEM

Radost mi udělala nejen morčátka (1., 2., 3. místo baldwini adult), ale i děti Marička A Maxík. Oba byli též oceněni - Maxík získal i první místo za nejlepšího bezsrstého mazlíka výstavy a první místo za nejlepší bezsrsté morče Mladého chovatele.

Lysá nad Labem, foto 16. 11. 2019

Foto 16. 11.2019
 
VÝSTAVY V ROCE 2018
22. 9. 2018 Čakovičky - nejlepší baldwin výstavy, mladičký baldwin Upgrade BDW Skinny Velvet, který je v péči Dany Daňhové, ta ho vzala i na jeho první výstavu. Gratuluji k úspěchu!

Upgrade BDW Skinny Velvet, foto Dana Daňhová

11. 8. 2018 19. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA MORČAT, TOULCŮV DVŮR
Krásný zážitek, opravdu radost. Vystavovali jsme opět baldwiny - Yashicu BDW Skinny Velvet v kategorii ADULT a Minervu BDW Skinny Velvet v kategorii JUNIOR, Třetí byla ve stejné kategorii Jezinka BDW Skinny Velvet.
I tentokrát patřily Yashice a Minervě stupně vítězů, Yashica dokonce byla celkově druhé nejlepší bezsrsté morče v kategorii ADULT.

Krásný areál Toulcova Dvora, foto 11. 8. 2018

TOULCŮV DVŮR 11. 8. 2018

Je teplo, morčátka máme v klecích. Zdají se být spokojená. Foto 11. 8. 2018
Trocha té chovatelské slávy :). Je to samozřejmě krásný pocit, člověku proběhne hlavou řada let chovatelského úsilí, ocenění určitě těší každého chovatele.
A vrcholem takového ocenění pro nás je i titul BRONZOVÁ CHOVATELSKÁ STANICE, kterou jsme v Toulcově dvoře též obdrželi.


Nic z toho by ale nebylo, nebýt našich krásných morčátek a jejich úspěchů.

Toulcův Dvůr 11. 8. 2018

Yashica BDW Skinny Velvet, foto Toulcův Dvůr 11. 8. 2018 Martin Krofta, 1. místo (baldwin adult) a 2. nejlepší bezsrsté morče (adult)Minerva BDW Skinny Velvet, foto Toulcův Dvůr 11. 8. 2018, Martin Krofta (1. místo baldwin junior)

Zleva - Jezinka (kartička čekatele šampiona ČR) a vítězná morčátka Minerva a Yashica - opět doma.

19. 5. 2018 4. MÁJOVÁ SEZIMOÚSTECKÁ DUO VÝSTAVA MORČAT
I této výstavy se zúčastnili tři z našich baldwinů. Krásná ocenění a vítězství se odnesly dvě samičky Yashica BDW Skinny Velvet a Minerva BDW Skinny Velvet, sameček Felix dosáhl "pouze" na kartičku čekatele na šampiona (ale natrhl si ucho, tak asi končí jeho výstavní kariéra).
(Fota musím ještě doplnit)


12. 4. 2018 CAVY SHOW FOR PETS 2018 baldwinka Yashica BDW Skinny Velvet opět první! A bude v televizi!
Děkuji Andree Kroftové i Timee Kroftové za vystavení morčátka a péči o ně. Bodovala i Zdoběna BDW Skinny Velvet, kterou nyní vlastní Timea. Výstavy se zúčastnila i Kiky BDW Skinny Velvet, jejímž majitelem je Eda Nováček.

13. 4. 2018 CAVY SHOW FOR PETS 2018 A prý že je pátek třináctého nešťastný den. Druhé kolo výstavy skončilo se stejným výsledkem! Krásné první místo pro Yashicu Skinny Velvet, druhé místo pro Zdoběnu Skinny Velvet. Nějaká fota teprve budou. Měla i stejný počet bodů jako absolutní vítěz bezsrstých - BIS, titul nakonec získal skinny sameček.


14. 4. 2018 CAVY SHOW FOR PETS 2018 Yashica BDW Skinny Velvet obhájila první místo mezi baldwiny a tentokrát dosáhla i na titul BIS (Best in Show), což je pro nás obrovská pocta. Krásný úspěch tohoto morčátka, ale i Zdoběny Skinny Velvet (v majetku Timey Kroftové), která skončila na druhém místě. Nějaká fota ještě dodám později.
Poděkování Andree, Timee a Martinovi Kroftovým za veškerou podporu, za vystavení Yashiky i péči o ni na výstavě, které jsem se osobně nemohla zúčastnit.
15. 5. 2014 CAVY SHOW FOR PETS 2018 Nevěřila bych tomu, ale stalo se. Yashica BDW Skinny Velvet i dnes ve velké konkurenci počtvrté zvítězila, získala nejen titul nejlepší baldwin, ale i nejlepší morče v kategorii B -  BIS (Best in Show). Bude z ní šampion ČR, díky ní a Zdoběně naše CHS získá označení bronzová, no a na závěr jsem se dozvěděla, že Yashica dostala i titul NÁRODNÍ VÍTĚZ. Naše CHS vystavuje jen výjimečně, proto máme skutečně obrovskou radost z úspěchu našeho morčátka! Byly to náročné čtyři dny - Andreo, Timeo a Martine, děkujeme!!!
V tuto chvíli je již Yashica doma a dohání, co zameškala - sedí u misky a cpe se.

Yashica, naše slavné morčátko, na stupni nejvyšším.Rychlá informace ze 17. 3. 2018 - MALÁ PRAŽSKÁ VÝSTAVA MORČAT

Foto 17. 3. 2018 - ještě u Edy, který mi ji vzal na výstavu

Na poslední chvíli jsem poslala Yashicu na výstavu do Modřan. Šlo mi hlavně o kartičku čekatele. A ona to tam zvládla na jedničku. To se ví, že mám obrovskou radost!!!
VÝSLEDEK:
1. NEJLEPŠÍ BALDWIN
2. NEJLEPŠÍ BEZSRSTÉ ADULT
3. NEJLEPŠÍ BEZSRSTÉ MORČE CELÉ VÝSTAVY - BIS (BEST IN SHOW)
4. KARTIČKA ČEKATELE

Yashica již opět doma - přijela ověnčená mnoha tituly :). Foto 19. 3. 2018

Yashica 19. 3. 2018
 
VÝSTAVY V ROCE 2017

V roce 2017 jsme se zaměřili hlavně na odchovy po importovaných morčatech z r. 2016 (náš společný projekt s Andreou Kroftovou). Na světě je již hezká skupinka nově odchovaných, z nichž někteří slaví své první úspěchy na zahraničních výstavách.Září 2017, Colours of Autum 2017

No a nechci opomenout ani našeho domácího mazlíčka, Naivku z Rambíkova snu (jejím otcem je náš Jaro Skinny Velvet), kterou vystavoval Eda Nováček v létě v Toulcově dvoře. Teď je již zase zpátky u nás - a připravila nám překvapení. U Edy zabřezla a narodila se jí dvě krásná miminka s BG (viz Baldwini - Odchovy 2017).


Naivka v Toulcově dvoře, srpen 2017
 
SKINNYK LORD zvítězil

20
. 11. 2016


VELKÉ OCENĚNÍ LORDA NA VÝSTAVĚ COA 2016 V DÁNSKU!!! Lorda tam vystavovala Timea Kroftová. Lord již v létě bodoval v Toulcově dvoře v Praze, nyní se jeho kvalita potvrdila i ve velké mezinárodní konkurenci, z čehož mám opravdu velkou radost. Lord je báječné morče i povahově, výborný krycí samec. Těším se, až se z toulek zase vrátí.
Andrea napsal(a): „COA 2016 je u konce, Timča si veze ocenění na nejlepšího baldwina výstavy, nejlepsiho baldwina adulta a nejlepsiho mladého vystavovatele. Lord je Dánský šampion. Těšíme se na jeho malé baldíky ze společného projektu s chs Skinny Velvet Evy Eva Tiefenböcková a děkujeme Diana Atrakhimovich za zajištění importu a chs SkinnyK za svěření Lorda do péče.“

Timea Kroftová se všemi oceněními a odměnami :). Paráda!!!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Na prodej

Anketa

Kolika let se dožilo vaše skinny morčátko?
 

Počítadlo přístupů

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes486
mod_vvisit_counterVčera284
mod_vvisit_counterTento týden2365
mod_vvisit_counterMinulý týden3472
mod_vvisit_counterTento měsíc17510
mod_vvisit_counterMinulý měsíc21069
mod_vvisit_counterVše1439641

Online (20 minutes ago): 7
Vaše IP: 18.232.38.214
,
Dnes: Kvě 30, 2020

Copyright 2009 by MaraXa