Novinky

LISTOPAD 2018
Děkujeme Vám, že stále přispíváte do ankety KOLIKA LET SE DOŽILO VAŠE SKINNY MORČÁTKO. Pokud máte nějakého skinny rekordmana, který se dožil více než sedmi (osmi) let, napište, pošlete foto, rádi tuto skutečnost zveřejníme u nás na stránkách.
Momentálně jsem dopřála všem našim morčátkům i sobě trochu zaslouženého odpočinku. Pro velký zájem jsem ale připustila dvě skinny samičky a jednu baldwinku k samečkům, aby se dostalo i na ty z vás, kteří jste zatím neměli štěstí a na miminko z našeho chovu trpělivě čekáte. Dvě skinny samičky jsou již viditelně březí, baldwinka asi ještě nezabřezla.
Sledujte kapitoly Odchovy 2018 (Skinny, Baldwini), které doplňujeme nejvíce.

Domů Byli jsme na návštěvě
Byli jsme na návštěvě
BYLI JSME NA NÁVŠTĚVĚ
Před časem jsem se poznala s paní Evou Bukričovou. Právě sháněla vhodného samečka do své CHS Z KOUZELNÉ POHÁDKY, a tak k ní putoval náš Xaverek. Jak už to tak mezi chovateli bývá, začaly jsme si vyměňovat zkušenosti atd.. A jak to u chovatelů také bývá :), i její CHS se začala postupně rozrůstat a přibírat další osazenstvo. Koncem října 2009 si ke mně paní Bukričová přijela pro samečka jménem X-treme - no a když už u ní ti "mí" kluci byli dva, neodolala jsem nabídce přijet se na tu její morčecí partu podívat. Návštěva se uskutečnila 4. 11. 2009 a byl to pro mě i mého muže zážitek nejen morčecí, ale i společenský. Tímto děkujeme paní Bukričové a jejímu manželovi za hezké přijetí - v klidu a pohodě jsme u nich strávili příjemný večer.
A já jsem byla tak nadšená z toho, jak se tam ti mí odchovanci i ostatní morčecí kamarádi mají dobře, že jsem neodolala a udělala několik fotografií.
 
  Tak takovéto bydleníčko si morčátka opravdu užívají! Bílý sameček Xaver si právě pochutnával na seně, X-tremek běhal ve velkém morčecím výběhu ve vedlejší místnosti, jiní odpočívali, prostě morčecí ráj! Opravdu to byl moc hezký zážitek a další inspirace pro naši CHS! A ještě se sluší připomenout, že tento originální výrobek pochází z "dílny" paní Renáty Shwarzové, CHS RENY DESTINY.
 

 
XAVER SI POCHUTNÁVÁ V DÁMSKÉ SPOLEČNOSTI

 


MORČECÍ SIESTA

 
BYLI JSME NA NÁVŠTĚVĚ 2 - a to téměř přesně po roce (29. 10. 2010) ve stejné CHS! No a co jsme zjistili? Že morčátka se v Kouzelné pohádce mají opravdu pohádkově a že jich je víc než loni! Mezi osazenstvem jsme samozřejmě hledali (a našli) Xaverka i X-tremka. Oba se mají výborně, "malého" X-tremka jsme téměř ani nepoznali. No a samozřejmě jsme obdivovali to, co doma nemáme - všemožné chlupáče. Alespoň jsme mohli vidět, jak by naši naháčci vypadali "oblečení". Čas návštěvy u Bukričů mile ubíhal - a v hodinách téměř nočních jsme plni dojmů ujížděli k domovu nakrmit naše na chvilku osiřelá morčátka. Však nás také vítala hlasitým pískáním (neděláme si iluze, samozřejmě šlo o něco déle očekávaný večerní příděl všech morčecích lahůdek :)). 
Fota z návštěvy:
 

X-tremek s nevěstou (ta se za ním poněkud schovává), 29. 10. 2010


Ve vzorné péči chovatelky, paní Evy Bukričové


Přehlídka chlupáčků


Bydleníčko


My z Kouzelné pohádky, foto z 29. 10. 2010
 


Na prodej

Anketa

Kolika let se dožilo vaše skinny morčátko?
 

Počítadlo přístupů

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1990
mod_vvisit_counterVčera2770
mod_vvisit_counterTento týden17154
mod_vvisit_counterMinulý týden9202
mod_vvisit_counterTento měsíc28694
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5513
mod_vvisit_counterVše529351

Online (20 minutes ago): 39
Vaše IP: 54.90.185.120
,
Dnes: Lis 18, 2018

Copyright 2009 by MaraXa